sk   en     de    pl    ru 

KONTAKTY 0850 150 151 | 905 934 579

Niekoľko rád na tému výber vchodové striešky

29.11.2017

Zdanlivo malý detail, ktorý nám deň, čo deň zlepšuje život, tak to sú vchodové striešky. Keď si prezeráte nehnuteľnosti, väčšinou takým maličkostiam ani nevenujete príliš pozornosti. Urobia ale za vás veľa práce, najmä vtedy, keď prší alebo sneží. V takom prípade sa vám stanú neoceniteľnými pomocníkmi.

Číst dál...

V prípade vchodové striešky môžete zvoliť dva odlišné prístupy

vchodové přístřešky

30.10.2017

Projektujete si rodinný dom alebo vilku? V tom prípade nezabudnite na vchodovú striešku. Možno vám to pripadá zbytočný detail, ale nie je tomu tak. Ide totiž o veľmi praktickú vec, ktorá má svoj veľký význam. Spoznáte to vo chvíli, až sa vonku veľa rozprší. Keď leje ako z krhly, uvítate, keď pri príchode z domu a odchodu do domu zostanete v suchu.

Číst dál...

Pod vchodovú striešku patrí tiež svetlo

12.10.2017

Vchod do domu si žiada vybavenie v podobe vchodové striešky. Lenže je potrebné si uvedomiť, že samotná strieška tu nestačí. Áno, ochráni vás síce pred dažďom, ak bude intenzívne pršať, keď odchádzate z domu, alebo naopak prichádzate domov. Ovšem zádverie a jeho riešenie by malo ponúkať podstatne väčší komfort.

Číst dál...

Vchodovú striešku môžete začleniť k domu veľmi jednoducho

23.9.2017

Staviate dom, chalupu, alebo chatu, mali by ste myslieť úplne na všetko. Mať celú stavbu premyslenú do tých najmenších detailov. Jedine tak postavíte perfektné budovu, ktorá bude dokonale plniť svoj účel. To však znamená brať do úvahy aj také zdanlivé drobnosti, ako je zádverie.

Číst dál...

Tieň v mieste vchodové striešky vytvorí markíza

 
 
16.8.2017
 
Mať upravené okolie je veľmi dôležité. Súčasťou týchto úprav je aj vyriešenie vstupu a jeho okolia. Môžete mať jednoduchú vchodovú striešku, ale môžete tieto striešky tiež roztiahnuť ako architektonický prvok lemujúce múru celého domu. Potom si budete môcť pozdĺž steny odskočiť napríklad do pivnice či do garáže, aj keď bude pršať.
 

Číst dál...

Ako sa nepřerazit potme pod vchodovú strieškou?

8.8.2017
 
Obstarávate si vchodovú striešku k dverám svojho domu? Myslite aj na ďalšie okolnosti. Denné svetlo vám neukazuje cestu zakaždým, keď odchádzate z domu, alebo doň prichádzate. Môže sa stať, že budete odchádzať skoro ráno ešte za tmy, alebo naopak prichádzať večer či dokonca neskoro v noci. Potom uvítate svetlo pri vchodových dverách.
 

Číst dál...

Nebojte sa lacných vchodových striešok, ponúkajú jednoduché, ale účelná riešenie

2.8.2017
 
Ak hľadáte vhodnú ochranu vchodových dverí, prekvapivo vaše finančné náklady nemusí byť príliš vysoké. Veľa ľudí si myslí, že usporiadať si vchod do domu, aby bol estetický, a pritom zároveň funkčné je finančne veľmi nákladné. Nie je to pravda. V ponuke sú vchodové striešky, ktoré sú lacné, bezchybne plnia svoju funkciu a ešte k tomu dobre vyzerajú.
 

Číst dál...

Ako vybrať vchodovú striešku do firmy, aby ste nepokazili dojem?

25.7.2017
 
Obrovské dvere do firmy, predajne, dielne, reštaurácie, kaviarne ... Aj ony veľmi trpí, keď na neho prší, perie slnko, padajú krúpy. Navyše je veľmi dôležité, aby dvere do vašej firemnej prevádzkarne vyzerali naozaj dôstojne. Musíte totiž reprezentovať. Akonáhle príde zákazník, už na základe vstupe do firmy si robí prvý úsudok o tom, či ide o serióznu podnik. A vy si určite nechcete pokaziť dojem, alebo nie?

Číst dál...

Ako vyzerá luxusné vchodová strieška?

 19.7.2017
 
Hotové vchodové striešky môžu mať aj pekné luxusné prevedenie. Nemusí ísť len o ledabolo upevnený kúsok plastu, ktorý síce chráni vchodové dvere, ale inak veľmi pekne nevyzerá. Naopak štýl vchodové striešky môžete prispôsobiť celkovému štýlu domu. Pokiaľ máte luxusnejšie ladený príbytok, nie je problém k nemu dodať aj adekvátne striešku.

Číst dál...

Vchodovú striešku je najlepšie riešiť akú súčasť stavby celého domu

13.7.2017
 
Keď riešite vstup do domu, mali by ste súčasne riešiť aj zastrešenie vchodových dverí. Mnohí ľudia to ale nerobia. Úplne najlepšie však je, keď otázku vchodové striešky nad dverami budete riešiť už vo fáze návrhu celej stavby priamo s architektom. Že vám vchodová strieška pripadá ako úplná banalita? To je ale veľká chyba.
 

Číst dál...

Ako zvýšiť životnosť vchodových dverí a fasády pri vstupe do domu?

6.7.2017
 
"Kde mám kľúč?" Nadávate si. Vonku prší a vy stojíte pred domom. Prúdy vody po vás šľahajú. Vy sa hrabete v taške a ako sa vám podarí nájsť kľúč, odomknúť a vojsť do domu, ste úplne mokrí skrz na skrz. Okrem toho vám voda natiekla aj do káble, ako ste sa v nej nervózne prehrabával. Keby ste ale mali nad domom vchodovú striešku, podobné problémy by nenastali.
 

Číst dál...

Obľúbené typy prístreškov pri dome a v záhrade

 
29.6.2017
 
Rodinný dom alebo chata či chalupa so záhradou sa dnes už len ťažko zaobíde bez nejakej formy pridaného prístrešku, ktorý predĺži obytnú plochu domu alebo umožní lepšie zužitkovať priestor záhrady a zároveň bude slúžiť aj ako významný vizuálny prvok pozemku. Aké prístrešky sú dnes najobľúbenejšie?
 

Číst dál...

Vchodové striešky tvorí s domom estetický celok

 
22.6.2017
 
Dlhotrvajúci krásny vzhľad a životnosť vchodových dverí, o tej s ňou asi každý majiteľ rodinného domu. Pritom nie je zase tak zložité jej docieliť. Dôležité je správne chrániť vchodové dvere už od začiatku. Nedopriať nepriazni počasia, aby nejako pôsobila na vaše dvere a hneď po dostavbe dobu nad ne inštalovať kvalitné vchodovú striešku.

Číst dál...

Kvalitná vchodová strieška? Sklo sa nehodí, polykarbonát je lepšie

21.6.2017
 
Z čoho vyrobiť kvalitnú striešku nad vchodové dvere vášho domu? Veľa ľudí napadne ako prvé materiál sklo. Lenže tento materiál síce vyzerá veľmi efektne, ale má celý rad nevýhod. Predovšetkým je ťažký a ľahko rozbitný. Ako oveľa užitočnejšie sa javí polykarbonát.

Číst dál...

Potrebujete reprezentatívny veľký vchod? K dispozícii je XXL strieška

20.6.2017
 
Máte veľký vchod do rodinného domu, do firmy alebo kamkoľvek inam? Potom by ste určite uvítali väčšie vchodovú striešku, než je štandardná ponuka. Máte pocit, že je to problém? Že veľkú vchodovú striešku jednoducho nezoženiete? Mýlite sa. Nie je problém si objednať ani gigantickú strechu.
 

Číst dál...

Bezpečné zádverie vďaka vchodovým stříškám aj protišmykovým dlaždiciam

19.6.2017
 
Zádverie u vášho rodinného domu by malo byť vždy a za všetkých okolností úplne bezpečným miestom. Nech svieti slnko, prší, padajú krúpy, alebo je pod mrakom. O dokonalú ochranu zádveria sa samozrejme postará kvalitné vchodová strieška, ale nie je jediným prvkom.
 

Číst dál...

Pohrajte sa s vchodovú strieškou a roztiahnite ju na celý dom

16.6.2017
 
Strieška nad vchodom do vášho domu môže vyzerať rôzne. Ponúka sa pestrá škála jej podôb. Od jednoduchých dosiek až po zložité a efektné dizajnérske konštrukcie. Záleží len na vás, pre akú podobu striešky nad vchodové dvere sa rozhodnete. Fantázii sa medze nekladú.
 

Číst dál...

Vchodové striešky ochráni drevené dvere pred zosychaním aj napučaním

15.6.2017
 
Základnou požiadavkou na vchodové striešky je ochrana vstupných dverí pred nepriazňou počasia. Možno mávnete rukou. No a čo, veď sa nič nestane, keď nebudem mať žiadnu vchodovú striešku. Lenže ono sa stane. Za pár rokov budete krútiť hlavou nad stavom svojich vchodových dverí.
 

Číst dál...

Nenechajte živly ničiť dvere, kúpte si vchodovú striešku

14.6.2017
 
Nechcete byť celí mokrí zakaždým, keď prichádzate domov, hľadáte v taške kľúče a prší? Samozrejme je to zákon schválnosti. Kľúče nie a nie nájsť, šmátráte v kabele a kde nič tu nič. Aj pri pomerne malom, jemnom daždi ste tak skoro na kosť promoklý. Pritom riešenie je naporúdzi-vchodová strieška.
 

Číst dál...

Rozsvieťte si hneď vedľa vchodové striešky do domu

13.6.2017
 
Vstup do domu by mal byť príjemným prvkom, ktorý návštevníka povzbudí k ďalšej ceste dovnútra. Vchodová strieška je základným elementom chrániacim vstupné dvere. A pretože domov alebo z domova chodíte aj skoro ráno alebo naopak neskoro večer, oplatí sa okrem striešky inštalovať aj svetlo pri vstupe do domu.
 

Číst dál...

Prakticky riešený mobilný dom: domácnosť pre celoročné bývanie

12.6.2017
 
Mobilný dom? Čo to vlastne znamená? Ako taký mobilný dom vyzerá? Predstavy niektorých ľudí o mobilných domoch sú dosť skreslené. Veľa ľudí si predstaví akúsi pojazdnú maringotku. Pritom mobilné domy ponúka veľmi komfortné bývanie. Môžete sa sami presvedčiť.
 

Číst dál...

Vyberte si vchodové dvere z najvhodnejšieho materiálu

22.5.2017
 
Chystáte sa zaobstarať nové vchodové dvere a neviete, aký materiál bude najvhodnejší? Samozrejme neexistuje jednoznačná odpoveď. Rozhodovať sa budete musieť podľa toho, čomu dávate prednosť.
 

Číst dál...

Dokonalá terasa s WPC podlahou a polykarbonátovým zastrešením

19.5.2017
 
Terasy sú veľmi moderné a obľúbené a uplatní sa u akéhokoľvek domu či chalupy alebo v záhrade. Terasa je predovšetkým priestor pre oddych a relaxáciu, ale využiť sa dá aj ako priestor pre spoločenské stretnutia a podujatia a k ďalším účely.
 

Číst dál...

Ako lacno vyriešiť zastrešenie terasy alebo vchodu?

 
18.5.2017
 
Chcete vytvoriť kryté zázemie, ktoré vám umožnia lepšie využiť priestor okolo domu a pri vchode, ale nechcete do zastrešenia investovať veľké obnosy? Samozrejme existujú aj spôsoby, ako si zariadiť skvelú terasu či vchodovú striešku a pritom príliš nezaťažiť svoj rozpočet.

Číst dál...

Schovajte sa pod vchodovú striešku

17.5.2017
 
Vonkajší priestor vchodu by mal byť zreteľne vymedzeným územím, ktoré tvoria plynulý prechod medzi vonkajším priestorom a interiérom domu. Vchod tiež iste chceme z praktických aj reprezentatívnych dôvodov udržať v čistote a poriadku. Práve na tieto účely slúži moderné prístrešky nad vchodové dvere.

Číst dál...

Polykarbonát, alebo plexisklo - čo je lepšie na zastrešenie?

16.5.2017
 
Polykarbonát a akrylát čiže plexisklo patrí medzi najvyužívanejšie krytiny používané na zastrešovanie napríklad záhradných pergol, prístreškov nad vchodové dvere, zimných záhrad, terás, krytov na vonkajšie bazény a podobne. V čom sa tieto materiály líšia a ktorý z nich je výhodnejšie?
 

Číst dál...

Aké sú výhody, nevýhody a možnosti použitia tvrdeného skla?

 
12.5.2017
 
Tvrdené čiže bezpečnostné sklo je jednou z alternatív používaných pre zasklievanie najmä namáhaných plôch. Tvrdené bezpečnostné sklo vzniká kalením pri teplote okolo 620 ° C, po ktorom nasleduje šokové schladenie povrchu skla vzduchom. Vnútorný priestor tak zostáva horúcejšie než povrch a sklo získava špecifické vlastnosti.
 

Číst dál...

Obľúbené materiály pre striešky a prístrešky pri dome a v záhrade

11.5.2017
 
Takmer u každého rodinného domu, ale aj iných budov, môžeme nájsť nejaké vonkajšie prístrešky. Či už sa jedná o striešky nad vchodové dvere, záhradné pergoly alebo altány, státie pre autá, zastrešenej terasy či verandy a podobne. Aké materiály sa pre tieto účely najčastejšie používajú?
 

Číst dál...

Ako sa starať o vchodové dvere?

10.5.2017
 
Vchodové dvere sú bránou do vášho hradu a preto by mali spĺňať vysoké nároky na bezpečnosť i reprezentatívny vzhľad. Aby však najmä vonkajšie vchodové dvere zostali dlho krásne a dobre slúžili, je nutné sa o ne aj patrične starať.

Číst dál...

Vytvorte si krytú verandu za pár euro

9.5.2017
 
U chaty, chalupy či rodinného domu by určite nemalo chýbať vonkajšie aspoň čiastočne kryté zázemie priliehajúce k domu. Tradičným riešením je priedomí kryté strešným previsom, u rekreačných stavieb sa zase uplatňujú verandy a u viliek a rodinných domov sa fantázii medze nekladú.

Číst dál...

Najčastejšie typy vchodových striešok

5.5.2017
 
Prístrešok nad vchodové dvere nemôže chýbať žiadnemu domu. Jeho účel nie je len esteticky, chráni tiež priestor vchodu pred nečistotami, závejmi snehu či záplavou vody. Poskytuje ochranu samotným dverám (čo je významné najmä u drahých a drevených dverí) i obyvateľom domu a návštevám pri príchode či odchode.
 

Číst dál...

Prístrešky pre dom a záhradu

4.5.2017
 
Pomocou rôznych prístreškov môžete zväčšiť obytnú a úžitkovú plochu domu či záhrady a získať skladovacie, spoločenské aj iné priestory chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia. S akými najobvyklejšími prístrešky sa môžeme u domov a záhrad stretnúť a ako ich vyriešiť moderne a výhodne?
 

Číst dál...

Ako zabezpečiť dvere proti vlámaniu?

3.5.2017
 
Riziko vlámaniu a vykradnutia domu alebo bytu je v dnešnej dobe vysoké a pritom len minimum ľudí venuje dostatočnú pozornosť optimálnemu zabezpečenie svojho majetku a spolieha sa na úplne nedostačujúce prvky.
 

Číst dál...

Akým spôsobom vyriešiť garážové státie pre auto?

 
2.5.2017
 
Otvorené garážové státie predstavuje veľmi výhodnú alternatívu klasickej uzavretej garáže. Uplatní sa všade tam, kde je nedostatok priestoru a garáž by bolo ťažké, ak nie nemožné, zrealizovať.

Číst dál...

Čo by nemalo chýbať na terase alebo balkóne?  

28.4.2017
 
Terasa či balkón alebo veranda - miesta, ktoré môžu byť nevyužitým prílepkom domu, alebo jeho perlou a najobľúbenejším miestom na trávenie voľného času. Akú variantu si zvolíte, je pritom len na vás a rozdiel medzi nimi zďaleka nemusí znamenať ohromnú finančnú investíciu, stačí trocha fantázie a chuti do diela.
 

Číst dál...

Z akých materiálov postaviť dokonalú zimnú záhradu?

 
 
27.4.2017
 
Zimná záhrada predstavuje funkčné aj estetické rozšírenie domu, ktoré možno využívať na pestovanie rastlín, relaxáciu, prijímanie návštev a k ďalším účely. Pre realizáciu zimnej záhrady je možné použiť rozmanitý výber materiálov a ich kombinácií. Poďme sa v skratke pozrieť na najbežnejšie možnosti.

Číst dál...

Hliníkové prvky pre dom aj záhradu

 26.4.2017
 
"Budúcnosť patrí aluminiu," vyhlásil najväčší český vynálezca Jára Cimrman a ako obvykle mal pravdu. Tento materiál je dnes synonymom komfortu, kvality a dlhej životnosti a pri dome aj v záhrade len môžete uplatniť nespočetnými spôsobmi.
 

Číst dál...

Výhody a nevýhody drevených vchodových dverí

25.4.2017
 
Vchodové dvere by sme mali vyberať podľa niekoľkých zásadných kritérií, medzi ktoré rozhodne patria vzhľad, bezpečnosť, cena, odolnosť, izolačné vlastnosti a náročnosť na údržbu. Ako si v týchto kategóriách poradia klasické drevené dvere, ktoré aj dnes, kedy je možnosťou celá rada, patrí medzi najobľúbenejšie?
 

Číst dál...

Výhody a nevýhody plastových vchodových dverí

24.4.2017
 
Plastové vchodové dvere patrí v súčasnej dobe k najpoužívanejším, a ak sú kvalitné, môžu slúžiť dobre a dlho. Aké sú ale ich výhody oproti iným obľúbeným materiálom používaným pre domové dvere (napr. Oproti hliníku alebo drevu)?

Číst dál...

Rady ako zdokonaliť terasu

21.4.2017
 
Krásna terasa môže byť skutočnou ozdobou domu, ale nielen to - môže tiež poslúžiť ako priestor, ktorý sa dá prakticky využiť mnohými spôsobmi. Ako si terasu zariadiť, aby boli jej možnosti čo najväčšie?

Číst dál...

Rady a tipy ako zdokonaliť terasu

21.4.2017
 
Krásna terasa môže byť skutočnou ozdobou domu, ale nielen to - môže tiež poslúžiť ako priestor, ktorý sa dá prakticky využiť mnohými spôsobmi. Ako si terasu zariadiť, aby boli jej možnosti čo najväčšie?

Číst dál...

Jaký zvolit materiál pro vchodovou stříšku?

20.4.2017
 
Prístrešok nad vchodové dvere by nemal chýbať u žiadneho domu, či už sa jedná o rodinný dom alebo vilu, panelák, kancelársku budovu, reštauráciu alebo akúkoľvek inú stavbu. Vchodová strieška plní funkciu estetickú aj významnú funkciu praktickú a ochrannú.
 

Číst dál...

Čo nesmie chýbať domovému vchodu?

 
19.4.2017
 
Vchod do domu je ako brána do vášho hradu, musí plniť funkciu ochrannú, ale aj reprezentačný. Mali by sme tomuto priestoru teda poskytnúť náležitú pozornosť.

Číst dál...

Výhody a nevýhody vchodových dverí z hliníka

 
18.4.2017
 
Uvažujete o obstaranie vstupných domových dverí z hliníka, ale nie ste si istí, či sa táto - spravidla pomerne výrazná - finančné investície skutočne oplatí? Pozrime sa teda na zásadné výhody a nevýhody tohto riešenia.

Číst dál...

Ochranné a impregnačné nátery dreva u vonkajších drevených prístreškov a konštrukcií

 
14.4.2017
 
Drevo, najmä to, ktoré je vystavené poveternostným podmienkam, je ohrozené celým radom negatívnych faktorov, ktoré môžu znižovať jeho životnosť, prípadne jeho estetické vlastnosti a podobne. Pred týmito nepriaznivými vplyvmi je samozrejme nutné drevo patrične chrániť.
 

Číst dál...

Ako sa starať o hliníkové dvere a okná?

13.4.2017
 
Hliníkové okná a dvere sú veľmi moderným riešením, ktoré má bezpočet výhod. Medzi tie hlavné patrí naozaj značná odolnosť a veľmi dlhá životnosť - a v neposlednom rade tiež minimálne nároky na údržbu. Istou elementárne starostlivosť by sme však každopádne hliníkovým rámom okien a dverám venovať mali.

Číst dál...

Zastínění prostoru teras, pergol a vchodů pomocí markýz

11.4.2017
 
Venkovní markýzy představují velice oblíbený způsob zastínění zahradních pergol či zastřešení vchodů nebo teras či zimních zahrad. Velmi atraktivní a praktické jsou zejména výsuvné pergoly. Ty umožňují v případě potřeby uniknout před deštěm či příliš ostrým sluncem, ale v ideálním počasí si můžete na terase či v pergole užívat širého nebe. 
 

Číst dál...

Terasa s dlažbou vyzerá skvele a vydrží dlho

Terasy a verandy z dreva sú veľmi obľúbené, ale nemenej zaujímavou a praktickou alternatívou je terasa dláždená. Pri správnom výbere typu dlažby môžete získať krásnu a odolnú podlahu terasy s minimálnou potrebou údržby a vysokou životnosťou.
 

Číst dál...

Priedomí má zaujímavé čaro a praktické výhody

7.4.2017
 
Priedomí patrí neodmysliteľne k starým a tradičným vidieckym staviskom, chalupám, tovarom a podobne. Pokiaľ chcete svojmu domu či chalupe dodať rustikálny nádych a zároveň získať užitočný priestor, je priedomí jasnou voľbou.
 

Číst dál...

Na čo sa zamerať pri výbere vchodových dverí

Vchodové dvere sú pomerne nákladnou a veľmi často využívanou časťou domu, ktorá má navyše aj pri relatívne malých rozmeroch oproti zvyšku stavby značky vplyv na vzhľad, izoláciu a ďalšie vlastnosti celého domu. Precíznosť pri ich výbere je preto rozhodne na mieste.
 

Číst dál...

Ako vybrať vhodný prístrešok nad vchodové dvere - a je taká vec vôbec k niečomu?

 
5.4.2017
 
Samozrejme, že najskôr si musíme zodpovedať druhú otázku. Má vchodová strieška vôbec nejaký zmysel? Odpoveď je v tomto prípade pomerne jednoznačná. Prístrešok nad vchod nie je samoúčelná záležitosť a skutočné má svoje opodstatnenie.

Číst dál...

Hliník a polykarbonát - dokonalá kombinácia, s ktorou Zastrešíme terasu, pergolu aj vchod

 
3.4.2017
 
Hľadáte spôsob, akým by ste vytvorili zastrešenie terasy či pergoly? Chcete lacný a jednoduchý prístrešok či altánok k bazénu alebo do záhrady? Potrebujete vyriešiť kryté státie pre vozidlo? Nechcete, aby na vás pri hľadaní kľúčov pri vchode pršalo?

Číst dál...

Nebojte sa plastov - polykarbonát je moderný materiál s obrovským potenciálom

 

Doba, kedy plasty boli hmoty pochybnej kvality spojené s lacnosti a nevkusom sú dávno preč. Mnohé moderné plasty vynikajú veľmi dobrými vlastnosťami, a to ako technickými, tak estetickými. Dokonalým zástupcom tohto trendu je polykarbonát.

Číst dál...

Ako vyladiť vchod do domu?

Ak by platilo príslovie: "môj dom, môj hrad," potom by vchodové dvere boli ako hradná brána, ktorá predstavuje nielen jeden z najvýznamnejších prvkov hradu, ale pri zlom prevedení môže byť jeho najväčšou slabinou.
 

Číst dál...

Aký vybrať materiál na vchodovú striešku nad dvere?

Vchodové striešky môžu mať mnoho rôznych designov a podôb, môže ísť o jednoduché ploché alebo oblúkové prístrešky nad vchodové dvere minimálnych rozmerov, aj o rozmernejšie zastrešenie, ktoré môžu slúžiť ako krytie väčšieho priestoru, napríklad aj balkóna, terasy alebo veľkého vchodu.
 

Číst dál...

Najčastejšie typy prístreškov nad vchodové dvere

Prístrešok nad vchodové dvere môže mať rôzne podoby, od jednoduchého, minimalistického a ľahkého zastrešenia zvyčajne z kovu a plastu, až po robustné a rozsiahle prístrešky z betónu, dreva a podobne. Dnes sa zameriame na prvú variantu, keďže kombinácia kovu a plastu je veľmi moderný, obľúbená a tiež cenovo dostupná.
 

Číst dál...

Je vchodová strieška skutočne potrebná? Aneb výhody zastrešenia vstupných dverí

Prístrešok nad vchodové dvere - jedná sa iba o samoúčelný estetický doplnok, alebo je jeho používanie výsledkom skúseností a má praktické opodstatnenie?
 

Číst dál...

Prístrešok nad vchodové dvere môžete kúpiť aj za veľmi výhodné ceny

Potrebujete striešku nad vchodové dvere, ale zatiaľ si nie ste istí, aké riešenie zvoliť, aby výsledok vyzeral dobre, zastrešenie dlho vydržalo a zároveň príliš nezaťažili váš rozpočet? Riešením môžu byť moderné vchodové striešky z kovu a plastové krytiny.
 

Číst dál...

Vchodové striešky v modernom štýle za skvelú cenu

 
Vchodové dvere sú vizitkou celého domu a bez vchodové striešky by pôsobili opustene a nezaujímavo. Prístrešky nad dvere preto nájdeme prakticky nad každými vstupnými dverami.
 

Číst dál...

Vchodové striešky so skvelým, moderným dizajnom

 
Vchodové striešky sú ozdobou aj praktickým doplnkom snáď každého vchodu a ťažko si vieme vstupné dvere bez tohto detailu predstaviť.
 

Číst dál...

Luxusné a rozmerné vchodové striešky ako skvelý doplnok vzhľadu budovy

 
Striešky nad vstupnými dverami budov môžu mať množstvo rôznych podôb, ale aj keď predstavujú v celkovej rozlohe budovy spravidla len malý detail, majú výrazný vplyv na celkový dojem, ktorým dom pôsobí.

Číst dál...

Vchodové striešky v cenovo úspornom a elegantnom prevedení

 
Zaobstaranie praktické, ale aj veľmi elegantné striešky nad vchodové dvere nemusí znamenať žiaden dramatický zásah do finančných prostriedkov. Krásne a účelné vchodové striešky možno totiž kúpiť bez problémov už od stoviek.
 

Číst dál...

Luxusná strieška nad vchodovými dverami je ozdobou celého domu

Striešky nad dvere slúži nielen ako "označenie" vchodu, ale predstavujú určitú vizitku celého domu. Ľudia si ani neuvedomujú, koľko mimovoľné pozornosti tento detail priťahuje. Ostatne, skúste si predstaviť vchod bez prístrešku - bude vyzerať ako nahý.

Číst dál...

Prístrešky nad vchodové dvere v modernom dizajnovom prevedení

Strieška nad vchodovými dverami plní rad úloh praktických i estetických. Rámuje vstupné dvere a dodáva im na dôležitosti a zároveň tento priestor chráni pred dažďom, snehom, prachom, ostrým slnkom a ďalšími nepriaznivými podmienkami.
 

Číst dál...

Ozdobte svoj dom modernou strieškou nad dvere

Prístrešky na dvere sú všadeprítomné a majú nekonečne veľa rôznych podôb a variantov. Jednoduché dizajnové striešky nad vchodové dvere z moderných materiálov môžu byť optimálnym riešením pre súkromný dom, ale aj pre hotely, reštaurácie a iné komerčné objekty.
 

Číst dál...

Lacné vchodové striešky si obľúbite

Vchodová strieška je úplne neodmysliteľným vybavením takmer každého domu a vchodu. Bez prístrešku by vchodové dvere pôsobili neprirodzene prázdno a nekryje. Foriem striešok však existuje nekonečné množstvo.
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

VIP referencie

E-shop | Pergoly | Prístrešky | Garáže | Altánky | Domčeky |Striešky | Fóliovníky | Skleníky | Hotove pergoly | Hotove pristrešky | Plechové garaže | Přístřešky nad dveře | Hiníkové pergoly | Zimní zahrady | Mobilní domy |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l